تور لحظه آخری | تور لحظه آخری مشهد هتل سیمرغ ورودی از شیراز برای اسفند زمستان 94

 

 

 

 

 

 

 

تاريخ ارسال پكيج : 14 بهمن 94

پرواز از : تهران

هتل : سیمرغ

خط هوایی : معراج - ماهان

شروع قيمت از : 240 هزار تومان

خدمات بسته سفر : بليط رفت و برگشت ، اقامت همراه با صبحانه  ، ترانسفر فرودگاهی ، راهنمای فارسی زبان

توضيحات سفر : پروازها به صورت چارتر و غير قابل استرداد ميباشند

نام آژانس مجري تور چهار فصل

تلفن تماس 42632 - 021

 

به سایت جامع تورهای لحظه آخری خوش آمدید 

**** سایت تور لحظه آخری سعی دارد مناسب ترین تورهای لحظه آخری را از معتبر ترین آژانسهای مسافرتی در اختیار بازدید کنندگان خود قرار دهد.

**** برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد هر یک از تورهای لحظه آخری معرفی شده میتوانید با آژانس مسافرتی مربوطه تماس حاصل نمایید.

**** تور لحظه آخری به تورهایی اطلاق میشود که توسط آژانسهای مسافرتی در زمانی نزدیک به تاریخ رفت تور با قیمتی مناسب تر از حالت عادی به مسافران ارائه میگردد.

**** سایت جامع تور لحظه آخری صرفا پیکیجهای آژانسهایی را معرفی مینماید که دارای مجوزهای مربوط به اجرای تور از مراجع ذی صلاح باشند.

**** برای ارائه نظرات و پیشنهادات خود و یا در صورت مغایرت نرخهای ارائه شده توسط آژانس مجری تور میتوانید از طریق فرم تماس با همکاران ما را در سایت جامع تور لحظه آخری مطلع بفرمایید.

**** آژانسهای مسافرتی خوشنام که مایلند پکیجهای خود را از طریق سایت جامع تور لحظه آخری در اختیار بازدید کنندگان قرار دهند میتوانند مدارک مربوطه را از طریق فرم تماس با ما ارسال نمایند.

**** سایت جامع تور لحظه آخری سفر خوشی را برای شما آرزو مندست.

 

مسافران تور لحظه آخری مشهد  بدانند :

**** با توجه به تعداد فراوان پروازها به جزیره زیبای کیش معمولا تور لحظه آخری مشهد از جمله تورهایی است که به وفور توسط آژانسهای مسافرتی مجری تور مشهد به مسافران ارائه میگردد.

**** برای استفاده از تور لحظه آخری مشهد همراه داشتن شناسنامه ( جهت ارائه به هتل ) الزامی است.

**** به مسافران تور لحظه آخری مشهد توصیه میگردد سه ساعت پیش از پرواز در فرودگاه حضور داشته باشند. 

**** استقبال فرودگاهی از مسافران تور لحظه آخری مشهد صرفا توسط برخی از هتل ها انجام میشود و در صورتیکه مایلید هنگام استفاده از تور لحظه آخری مشهد استقبال فرودگاهی نیز شامل پکیج شما باشد میتوانید آن را به صورت جداگانه از آژانس خود درخواست نمایید  .